Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Drag & Rolling / Dodge Demon drag canavarı (Aventador ile drag yarışı)
« Son İleti Gönderen: Acedriver Nisan 04, 2020, 12:24:24 ÖÖ »
Drag yarışı için tasarlanmış seri üretim muhteşem bir otomobil.

Dodge Demon Specs:
Horsepower: 840 hp (on race gas)
Torque: 770 lb-ft.
0-60 MPH: 2.1 Seconds.
0-200 MPH: 55 Seconds.
60-0 Braking: 97 ft.
1/4 Mile: 9.54 Seconds @ 140 MPH.
Top Speed: 203 MPH.
Weight: 4,280 lbs.

2
Otomobil dünyasından haberler / Yerli Otomobilimiz TOGG
« Son İleti Gönderen: Acedriver Nisan 04, 2020, 12:21:13 ÖÖ »
Sonunda bizim de bir yerli otomobilimiz oldu.

İşte elektrikli olarak üretilecek modelimizin görüntüleri.
3
Ranger / Ynt: Ranger RAPTOR
« Son İleti Gönderen: Acedriver Nisan 04, 2020, 12:13:33 ÖÖ »


4
Ranger / Ranger RAPTOR
« Son İleti Gönderen: Acedriver Nisan 04, 2020, 12:10:02 ÖÖ »
Varlığınızı hissettirin
YENİ FORD RANGER RAPTOR
Tüm zorlukları aşmak için yaratıldıYENİ FORD RANGER RAPTOR
Bu sıradan bir pikap değil. Tek kelimeyle üstün bir pikap.
 
Yeni Ranger Raptor arazi performansı için üretildi. Her ortamda üstünlük sağlayacak şekilde sıfırdan tasarlandı. Ve diğerlerine hiç benzemiyor.
Fethetmek için tasarlandı
Raptor'ın özel yapım koltuklarına oturduğunuz anda, bunun sıradan bir pikap olmadığını anlarsınız. Gelişmiş teknolojiler ve akıllı sistemler benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Tek bir düğmeye basarak yeni, güçlü Arazi Yönetim Sistemi’ni devreye alabilirsiniz. Her biri farklı bir arazi türünde performansı optimize etmek üzere tasarlanan altı farklı mod arasından seçim yapabilirsiniz: Normal, Spor, Çim, Çakıl Taşı ve Kar, Çamur, Kum ve Kaya. Korkusuz bir arazi deneyimi için Baja modunu seçmeyi unutmayın.

Sürüş Deneyimi

Dünyayı konforlu bir şekilde keşfedin
Yeni Ford Ranger Raptor'ın tüm dış tasarımı kapasiteyi, dayanıklılığı ve arazi performansını en üst düzeye çıkarmak için geliştirilmiştir. Gelişmiş teknolojiler sayesinde gittiğiniz her yerde konforu ve bağlantı olanaklarının özgürlüğünü tadacaksınız.

Konfor ve Rahatlık

Canlı bir performansa katılın
Yeni Ford Ranger Raptor, GT Supercar ve Focus RS araçlardaki Ford Performans DNA'sını mükemmel bir şekilde eşsiz bir arazi kabiliyetiyle birleştiriyor. Ford 2.0L EcoBlue Dizel motoru, hassas bir şekilde tasarlanmış çift turbo modeli, yeni 10 vitesli otomatik şanzıman ve direksyondan vites değiştirme özellikleriyle birlikte sunuluyor. Sonuç ise, rakipsiz bir sürüş deneyimi. Amaca göre tasarlanan arazi lastikleri, yüksek kum tepeleri ve kalın çamur göllerinden hızlı akan nehir geçitlerine ve dik dağ yollarına kadar her araziye hâkim olmanıza yardımcı olur.

Performans ve Verimlilik

Güven veren teknolojiler
İster otobanda ister nehirlerde dolaşıyor olun, Yeni Ford Ranger Raptor sizin ve yolcularınızın güvenliği için tasarlanmış gelişmiş güvenlik sistemleriyle donatılmıştır. Gelişmiş Devrilme Önleyici Sistem ve Elektronik Denge Kontrol Sistemi her koşulda ayaklarınızın yere sağlam basmasına yardımcı olur. Çarpışma Önleme Yardımı ve Otonom Emniyet Freni kazaların gerçekleşme olasılığını azaltmak için aktif olarak çalışır.

Güvenlik ve Emniyet

Tüm koşullar için geliştirildi
Yeni Ford Ranger Raptor, dünyanın en zorlu arazilerini kolaylıkla alt etmek üzere özenle tasarlandı. Benzersiz yüksek mukavemetli, düşük alaşımlı çelik şasesi en zorlu arazi performans taleplerini dahi karşılayacak şekilde üretilir. Yerden yüksekliği 281 mm ve 850 mm derinliğe kadar suda sorunsuzca ilerler. Yeni Ford Ranger Raptor'daki her bir özellik, aracın hiçbir yerde bulamayacağınız üstün bir arazi deneyimi vermesini sağlamak için tasarlandı.

Kullanışlılık
5
Kuga / Ynt: 2020 Ford Kuga
« Son İleti Gönderen: Acedriver Nisan 04, 2020, 12:03:52 ÖÖ »
YENİ FORD KUGA
2020 YILINDA OTOMOBİL SEVERLERLE BULUŞACAK
Plug-in (Şarj edilebilir) Hibrit motor seçeneğine sahip yeni Ford Kuga zarif bir tarzı ve dayanıklılığı bir arada sunuyor.Dış tasarımı zarif ve modern. İç tasarımı rafine ve ergonomik. Tasarım ve Teknolojinin mükemmel birleşimi.Özgür sürüş hissi
Adaptif Hız Kontrol Sistemi aracınızı belirlediğiniz hızda sürmenizi sağlar. Sistem sensörler yardımıyla önünüzde bir araç algılarsa güvenli takip mesafesini korumak üzere aracınızı yavaşlatacaktır. Tekrar yol açıldığında ise sistem otomatik olarak belirlediğiniz hıza geri dönecektir. Farkında olmadan şeritten çıkmanızı engellemeye yardımcı olan Şerit Takip Sistemiyle uzun yolculuklar artık çok daha keyifli ve güvenli.

Her iki teknolojinin en iyi özellikleri
Nereye seyahat ediyor olursanız olun Yeni Kuga şarj edilebilir (Plug-in) Hibrit sizin gideceğiniz yere her zamankinden daha verimli ulaşabilmeniz için iki güç kaynağı kullanır. Gelişmiş elektrikli güç aktarma sistemi kısa seyahatleri sıfır emisyonla tamamlamanıza imkan tanır ve sistemi elektrik prizine ulaştığınız her yerde kolayca şarj edebilirsiniz. Daha uzun seyahatler için 2.5L benzinli motor mesafe sınırını ortadan kaldırıyor ve istediğiniz kadar uzağa gidebilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda bataryanın şarj edilmesine yardımcı oluyor. Her iki teknolojinin avantajlarını birleştiren şarj edilebilir (Plug-in) Hibrit seçeneği ile yüksek verimliliğe sahip olurken kesinlikle hiçbir özellikten taviz vermenize gerek kalmaz.

Yeni Kuga ile Sürekli Bağlı Kalın
Yeni Kuga yolculuklarınızı bir üst seviyeye çıkaracak çok sayıda özelliği barındıran dahili FordPass Connect* modemle geliyor, On adede kadar cihaz için Wi-Fi** erişimi kullanabilirsiniz. Telefonunuzdaki yol bilgilerini doğrudan araç içindeki sisteme aktarıp ve yol boyunca gerçek zamanlı trafik güncellemelerine ulaşabilirsiniz. Gelişmiş uzaktan kumanda özellikleri, Yeni Kuga'nızı bulunduğunuz her yerden kontrol etmenizi ve izlemenizi sağlar; telefonunuzdan aracınızın yerini görebilir, aracınızın kapılarını açıp kilitleyebilir ve hatta soğuk günlerde aracınızı ısıtmak için motoru uzaktan çalıştırabilirsiniz.


Arka koltuklardaki hareket özgürlüğü ile geniş diz mesafesi ya da yükleme alnı
Yeni Kuga size sonsuz bir özgürlük veren ve her seyahate göre özelleştirilebilen yeni, dinamik iç tasarımıyla her şeye hazır olacak şekilde tasarlandı. Uzun yolculuklar için daha fazla bagaj alanı ve arka koltuklarda daha uzun diz mesafesi istemez misiniz? Arka koltuklar öne ve arkaya hareket ederek ihtiyaçlarınıza uyum sağlar, böylece yolculuklarınızda geniş diz mesafesine sahip olurken eşyalarınızı taşımak istediğinizde hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.


6
Kuga / 2020 Ford Kuga
« Son İleti Gönderen: Acedriver Nisan 04, 2020, 12:01:33 ÖÖ »
Haziran ayında satışa çıkması planlanan yeni Kuga ile ilgili yayınlanan fotoğrafları yayınlıyoruz.Tabi tüm sektörlerde olduğu gibi otomobil sektöründe de ertelemeler olabilir.
Önce sağlık.

Güncel model ve Yenisi yanyana
7
Haberler / Ynt: Covid-19 Korona Koronavirus Coronavirus Türkiye'deki güncel durum
« Son İleti Gönderen: Acedriver Nisan 03, 2020, 11:57:53 ÖS »
İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR CORONA VİRÜS VAKA SAYISI SON DURUM
Sağlık Bakanı Koca, "İstanbul'da 12 bin 231, İzmir'de 1105, Ankara'da 860, Konya'da 601, Kocaeli'de 500 vaka var." diye konuştu.

Sağlık Bakanı Koca, "Son 24 saatte 16 bin 160 test yapıldı. Toplamda 140 bin 716 test yapılmış oldu." ifadesinde bulundu.

Sağlık Bakanı Koca, 56 ilde koronavirüs nedeniyle vefat yaşandığını bildirdi.

Sağlık Bakanı Koca, "Son 24 saatte 2 bin 786 pozitif vaka daha tespit ettik. Toplam vaka sayımız 20 bin 921 oldu." dedi.

Sağlık Bakanı Koca, "Tedavisi devam eden hastalardan 1251'i yoğun bakımdadır. Bunların 867'si solunum cihazına bağlı durumdadır." açıklamasında bulundu.

Sağlık Bakanı Koca, "484 hastamız iyileşerek taburcu edilmiştir." diye konuştu.

Sağlık Bakanı Koca, "50 yaş üzerindeki vefat sayısının giderek daha artmış olduğunu ve özellikle erkek oranının kadınlara göre yüksek olduğunu gördük." ifadesinde bulundu.

Sağlık Bakanı Koca, "Hayatını kaybedenlerin yüzde 78,7'sini 60 yaş üstü vatandaşlar oluşturuyor." dedi.

Sağlık Bakanı Koca, başta İstanbul olmak üzere büyükşehirlerde hareketliliğin istenen seviyeye düşürülemediğini söyledi.

Sağlık Bakanı Koca, "Bilim Kurulu, özellikle yoğun ortamlarda maske takılmasını önerdi." açıklamasında bulundu.

Sağlık Bakanı Koca, "Türkiye'nin analizi, şu anda İstanbul'da bir kişi 16 kişiye bulaştırıyor." diye konuştu.

Sağlık Bakanı Koca, hayatını kaybeden sağlık çalışanlarına ilişkin, "Benim de gönlümden şehit olarak geçmeleri yatar. Önümüzdeki günlerde gündeme gelebilecek bir konu." ifadesinde bulundu.
Sağlık Bakanı Koca, "Bu ilacın yoğun bakım dönemi öncesi faydasının daha fazla olduğunu gördük. İlaç algoritması da buna göre değiştirilmiş oldu." dedi.Sağlık Bakanı Koca, Bilim Kurulu üyelerinden birinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını bildirdi.Sağlık Bakanı Koca, "İki haftalık zaman diliminde yurt dışından gelenlerin içindeki umreci oranı yüzde 16, Avrupa'dan gelenlerin oranı çok yüksekti." açıklamasında bulundu.

Alıntıdır.Hürriyet
8
Haberler / Covid-19 Korona Koronavirus Coronavirus Türkiye'deki güncel durum
« Son İleti Gönderen: Acedriver Nisan 03, 2020, 11:54:48 ÖS »
Çin'de başlayıp bütün dünyayı etkisi altına alan Corona virüs yada diğer adı ile Covid-19 vatandaşlarımızı hayattan koparmaya devam ediyor.

Evde Kal Türkiye.


9
Monster energy ve BJ Baldwin in meşhur aracı

10
Fiesta / Yeni Ford Fiesta test
« Son İleti Gönderen: Acedriver Şubat 13, 2019, 04:06:48 ÖS »
Otopark.com testi

Sayfa: [1] 2 3 ... 10